Meie meeskond

Karina Kuld

Minu nimi on Karina Kuld, olen MTÜ TerviseKuld juhatuse liige ning rehabilitatsiooni meeskonna koordinaator ja füsioterapeut. Oma töös meeldib mul kõige rohkem inimestega suhelda ning otsida võimalused nende murede lahendamiseks. Füsioterapeudina töötan enamasti täiskasvanutega erinevates valdkondades (ortopeedia ja trauma, neuroloogia, rühihäired, günekoloogia jm). Vabal ajal tegelen spordiga ning veedan aega oma abikaasa ja kassidega. Kassid alati annavad mulle positiivsed emotsioonid, mis ma pärast võin inimestega jagada.

Natalja Romanova

Minu nimi on Natalia Romanova, MTÜ TerviseKuld rehabilitatsiooni meeskonnas töötan psühholoogina. Oma töös kõige rohkem mulle meeldib otsida teed inimese probleemide lahendamiseks ning aidata talle leia jõudu probleemide lahendamiseks. Omandan töökogemuse nii täiskasvanute kui ka lastega, samuti töötan ka erivajaduste lastega. Vabal aial meeldib mulle raamatuid lugeda ning jalutada oma lõbusa Papilloni tõugu koeraga.

Yulia Mironova

Minu nimi on Yulia Mironova, olen logopeed ja eripedagoog MTÜ TerviseKuld meeskonnas. Lõpetasin A. I. Herzeni nimeline Venemaa Pedagoogikaülikooli, eripedagoogika erialal. Mulle pakub huvi nii logopeedia kui ka neuropsühholoogia, selle tõttu meelsasti kasutan oma töös mõlemad suunad. Töötan nii laste kui ka täiskasvanutega. 2012. aastal tunnistati mind "Parem tugispetsialist". Peale kõnehäire korrigeerimist tegelen hea meelega ka lugemis- ja kirjutamisprobleemidega. Regulaarselt osalen koolitustes ning täiendan oma teadmisi. Vabal ajal tegelen jooga treeninguga, armastan vabas õhus jalutamist ja jalgrattaga sõitmist. Liikumine annab mulle rohkem energiat.

Dominika Esholts

Minu nimi on Dominika Esholts, ma töötan füsioterapeudina rehabilitatsiooni meeskonnas ning nüüdsama lõpetan õpinguid Tartu tervishoiu kõrgkoolis. Mulle meeldib töötada inimestega erinevas vanuses – noorukitest kuni eakateni ning koos nendega püüelda nende parema terviseseisundi poole. Vabal ajal viibin sageli looduses, suhtlen sõpradega ning veedan aega koos oma perega.

Olga Sokolova

Minu nimi on Olga Sokolova. MTÜs TerviseKuld olen sotsiaaltöötaja. Mulle meeldib töötada inimestega, leida koostöös lahendusi nende probleemidele. Oman 3. aastase töökogemuse sotsiaalpedagoogina. Tänu sellele oskan kergesti leida kontakti nii noorukite, kui ka täiskasvanutega. Oskan kuulata ning suhelda inimestega. Olen töökas ja abivalmis inimene ning valmis uuteks väljakutseteks. Vabal ajal mulle meeldib reisida ja tegeleda spordiga.

Veera Tsepeleva

Tere, minu nimi on Veera Tsepeleva, olen MTÜ TerviseKuld rehabilitatsiooni meeskonna tegevusterapeut. Töökogemust on mul rehabilitatsiooni ja taastusravi valdkonnas juba üle 10 aasta. Tegelen peamiselt neuroloogiliste haigetega ning kõne- ja arenguhäiretega lastega. Püüan alati lähtuda oma kliendi vajadustest ning iseloomust, et võimalikult efektiivselt kasutada inimese ressursse. Minu soov on, et klient saab hakkama oma igapäevategevustega vastavalt oma võimetele. Igal aastal läbin erialaseid täiendkoolitusi. Vabal ajal reisin perega, hea meelega vaatame koos filme ning mängime.

Aleksei Kuld

Minu nimi on Aleksei Kuld, olen MTÜ TerviseKuld juhatuse liige ja majandusosakonna juhataja. Minu töö peamine eesmärk on luua mugav, sõbralik ja turvaline keskkond nii meie klientidele kui ka meeskonna spetsialistidele.

Anastassija Mihhailova

Hei! Minu nimi on Anastassija Mihhailova. Olen MTÜ TerviseKuldi füsioterapeut. Lõpetasin Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal. Kuid arvan, et minu õpitee ei ole veel lõpetanud, sest meditsiinivaldkond alati kasvab ja areneb. Lisaks tugevatele teoreetilistele teadmistele kliiniline kogemus aitab mulle oma töö tegemises. Mulle meeldib aidata teisi ning näha neid rõõmu ilmeid kui midagi välja tuleb. Töötan meelsasti nii täiskasvanute kui ka lastega erinevates valdkondades (skeleti-lihassüsteemi probleemid, neuroloogilised diagnoosid, naiste tervisega seotud mured jne). Minu töö eesmärk on teaduspõhine füsioteraapia ja orienteeritud patsient, see tõttu Teie „MIKS“-küsimused on alati teretulnud! Vabal ajal veedan oma aega koos pere ja sõpradega, tegelen Zumba tantsimisega või loen raamatuid. Lisaks sellele meeldib mulle laulmine, klaveri mängimine ja käsitöö. Käsitöö tegemine on tore viis, mis aitab stressi vähendada ja peenmotoorikat arendada, selle tõttu korraldan meie MTÜ-s käsitöö grupiteraapiat, kus laseme oma loovusel vabalt lennata! Kohtumiseni! 🙂

et Estonian
X